Náš příběh

carl

 

    Redespresso® se zrodilo v roce 2005. Jednoho rána si Carl uvědomil, že se svojí závislostí na kávě musí v zájmu vlastního zdraví něco udělat. Náhražkami opovrhoval, ale nemínil se vzdát rituálu horkého šálku, vůně a chuti, kterou tolik miloval. Věděl, že potřebuje něco jiného, něco nového. V kuchyni zahlédl balíček rooibosu, daru jihoafrické domoviny. Pln zvědavosti ho nasypal do kávovaru a připravil si espresso.
Výsledek ho mile překvapil. Věděl, že je na stopě zajímavého experimentu. Měsíce pak hledal správnou surovinu a vyzkoušel bezpočet postupů. Jeho úsilí bylo završeno nápojem lahodné chuti, korunovaným úžasnou pěnou. Konečně docílil toho, o co se snažil na počátku: spojit svět zdraví se světem požitku chutě a vůně kávy. Byl první, kdo ochutnal redesspreso®. 

Laboratoř potvrdila, že redesspreso® obsahuje zdraví prospěšné látky v množství, které předčí všechny čaje i rooibos samotný v jeho tradiční přípravě. Carl Pretorius se spojil se svými přáteli a během sedmi let společně vybudovali značku, která mění pravidla hry. Redespresso® sklízí uznání, sbírá ocenění a dále dobývá svět kávy. Nechte se dobývat i vy!

farma