antioxidanty v espressu z čaje rooibos

ESPRESSO Z ČAJE ROOIBOS OBSAHUJE VELKÉ MNOŽSTVÍ SILNÝCH ANTIOXIDANTŮ

 

antioxidanty-graf

  • redespresso je speciálně namleté a proto při jeho přípravě dokážeme extrahovat daleko větší množství antioxidantů 
  • obsahuje 5 x více antioxidantů než zelený čaj (ve vysokých koncentracích jsou zastoupeny aspalathin a nothofagin). Chrání tělo a bojují s volnými radikály.
  • redespresso se doporučuje pít onkologickým pacientům.
  • také se doporučuje jako prevence rakoviny
  • Některé studie prokázaly souvislost s pitím čaje rooibos a snížením rakovinotvorných látek. Antioxidanty chrání buňky před poškozením DNA a zabraňují v rakovinném bujení.

 

h-care

CANSA (Cancer Assossiation Of South Africa) je Jihoafrická organizace, která bojuje proti rakovině a podporuje prevenci. Doporučuje redespresso pít onkologicky nemocným pacientům a jako prevenci proti rakovině (v dubnu 2015 redespresso dostalo Pečeť uznání)

  • prevence onemocnění srdce (polyfenoly mají protizánětlivé účinky)
  • Antioxidant Chysoeriol zlepšuje krevní oběh a blokuje enzymy, které spouští kardiovaskulární onemocnění.
  • Pití rooibos espressa pomáhá snižovat krevní tlak a cholesterol.

 

Upozornění: Prosím, berte v potaz, že redespresso= espresso z čaje rooibos není lékem. Nezaměňujte ho za prášky předepsané lékařem. Přírodní produkty nemají schválené léčivé účinky. V žádném případě se nejedná o lék. 

  

 

 

ROOIBOS ESPRESSO V SOFT PODECH porovnání pody únor

= praktické (8g) jednoporcové balení v podu. Tvar podu je uzpůsoben použití v jakékoli páce kávovaru. Krásně se vejde i do mocca konvičky. Nebo ho můžete jednoduše zalít horkou vodou. Klasické čaje mají přesně stanovený čas pro louhování. Je to proto, že obsahují látky, které nejsou pro lidský organismus žádoucí a začínají se extrahovat později. Rooibos takové látky nemá, proto ho můžete louhovat doporučované 4 minuty. Pokud chcete silnější nápoj, můžete louhovat třeba celý den a je to bezpečné. 

koupit