náš příběh

velký nápad

z malé kuchyně

carl

Redespresso® se zrodilo v roce 2005. Jednoho rána si Carl uvědomil, že se svojí závislostí na kávě musí v zájmu vlastního zdraví něco udělat. Náhražkami opovrhoval, ale nemínil se vzdát rituálu horkého šálku, vůně a chuti, kterou tolik miloval.

Věděl, že potřebuje něco jiného, něco nového. V kuchyni zahlédl balíček rooibosu, daru jihoafrické domoviny. Pln zvědavosti ho nasypal do kávovaru a připravil si espresso.Výsledek ho mile překvapil. Věděl, že je na stopě zajímavého experimentu.

 Měsíce pak hledal správnou surovinu a vyzkoušel bezpočet postupů. Jeho úsilí bylo završeno nápojem lahodné chuti, korunovaným úžasnou pěnou. Konečně docílil toho, o co se snažil na počátku: spojit svět zdraví se světem požitku chutě a vůně. Byl první, kdo ochutnal red esspreso®. 

Laboratoř potvrdila, že red esspreso® obsahuje zdraví prospěšné látky v množství, které předčí všechny čaje i rooibos samotný v jeho tradiční přípravě. Carl Pretorius se spojil se svými přáteli a během sedmi let společně vybudovali značku, která mění pravidla hry.

antioxidanty-graf

Redespresso® sklízí uznání, sbírá ocenění a dále dobývá svět.

Nechte se dobývat i vy!