Redespresso pro sportovce

Protože rooibos Redespresso obsahuje mimo jiné podstatné množství železa, v lehce vstřebatelné formě, je vhodný jak pro osoby těžce pracující, tak i pro sportovce, kteří vydávají mnoho energie při svých sportovních aktivitách. 

S každým šálkem rooibos Redespresso získáte do těla mnoho potřebných vitamínů, minerálů a antioxidatů. 

red sport caruselJak jsme se již zmiňovaly, pro sportovce je důležitý především obsah železa, ale i další minerální látky, jako je vápník, zinek, draslík, hořčík, mangan, měď a sodík. Tento obsah důležitých minerálů zajistí tělu obranyschopnost proti virům a bakteriím.  Působí také močopudně a antidepresivně a zklidňuje nervovou soustavu. 

Pitím čaje rooibos Redespresso lze také předcházet různým civilizačním chorobám jako jsou nádorová a kardiovaskulární onemocnění. 

Jako sportovec si dopřejte alespoň 1x denně šálek tohoto lahodného moku a již po několika dnech užívání se budete cítit energičtěji a zdravěji. Skvělé je, že si jej můžete připravit v teplé formě jako capuccino, espersso či latté, ale i ve studené formě, kdy jej po louhování ve studené vodě, můžete dochutit jakýmkoli sirupem.  Více receptů naleznete v naší rubrice "recepty"


2017-01-13_093602Čaj "nečaj" rooibos Redespresso obsahuje až 5x vyšší množství antioxidantů než zelený čaj. Připravili jsme pro Vás porovnávací tabulku, kde jsou zobrazeny zajímavé výsledky.

Dalšími účinky jsou například posílení imunity, uvolnění stresu a zlepšení zažívání. 

Vyzkoušejte i VY tento výborný nápoj, rooibos pro sportovce rozhodně doporučujeme.